Danubius Health Spa Resort Esplanade

 

Štvorhviezdičkový hotel sa nachádza v prekrásnom parku priamo v centre Kúpeľného Ostrova.

 

Hotel je priamo spojený s impozantným centrom Danubius Health Spa Balnea, ktoré ponúka širokú škálu jedinečných liečebných a relaxačných procedúr, vodný  a saunový svet,  vnútorný a vonkajší bazén ako aj fínsku saunu spolu s infra a parnou saunou, či relaxačnú miestnosť. Ponúka tiež kulinárske lahôdky v rôznych reštauráciach, kaviareň s letnou terasou, nočný bar so živou hudbou, kongresové priestory, ako i širokú ponuku voľnočasových a športových aktivít.

 

PANORAMA FLOOR

 Samostatné poschodie s vlastnou lounge a slnečnou terasou. Ponúka nefajčiarske izby vybavené kúpeľnou (vaňa alebo spracha), balkón, SAT-TV, WIFI pripojenie na internet, minibar, telefón, trezor, sušič na vlasy, kozmetické zrkadlo, kúpací plášť a papuče.

Po celý deň je k dispozícii bohatý výber čajov a čerstvého vocia. Osobný servis, prednostné časovanie lekárskych konzultácii i procedúr urobia Váš pobyt nezabudnuteľným.

 

Esplanade  Vám ponúka ubytovanie týchto kategórií
  • 257 nefajčiarských izieb vrátane 15 apartmánov s balkónom alebo francúzskymi oknami, kúpeľňa, TV, pripojenie na internet, minibar, telefón, trezor, sušič vlasov a kúpací plášť.
Stravovanie a procedúry
  • 6 reštaurácii priamo v hoteli /raňajky, obed, večera/
  • Danubius Health Spa Balnea  prepojený spojovacou chodbou

Reštaurácia Seasons Dine&Grill– a la carte, Orchidea, Fresia, Rosa, Calla, Lilium, Park Café, nočný Retro bar, bar pri bazéne Poolside, Balneo Café
Tanečná sála Café Palace (Ludovit, Marianne, Leona) s kapacitou do 100 ľudí, salón Alexander s kapacitou 40 ľudí, salón Venezia s kapacitou 40 ľudí.
V blízkosti: Kongresové centrum s kapacitou do 400 ľudí.

KÚPELE A WELLNESS

 

Business centrum, room servis, práčovňa, zmenáreň, nákupná pasáž, knižnica, bridge klub, transfer, parkovisko, garáž, golf, tenis, požičovňa bicyklov.

SLUŽBY PRE HOSTÍ – denne zdarma:
nápoj na privítanie
WIFI pripojenie na internet v celom hoteli vodný  a saunový svet Danubius Premier fitness s bazénom, saunami a vodnámi bicyklami.

Zobraziť všetky hotely