Esplanade Ensana Health Spa Hotel

 

Štvorhviezdičkový hotel sa nachádza v prekrásnom parku priamo v centre Kúpeľného Ostrova.

 

Hotel je priamo spojený s impozantným centrom Balnea Health Spa, ktoré ponúka širokú škálu jedinečných liečebných a relaxačných procedúr, vodný  a saunový svet,  vnútorný a vonkajší bazén ako aj fínsku saunu spolu s infra a parnou saunou, či relaxačnú miestnosť. Ponúka tiež kulinárske lahôdky v rôznych reštauráciach, kaviareň s letnou terasou, nočný bar so živou hudbou, kongresové priestory, ako i širokú ponuku voľnočasových a športových aktivít.

 

Esplanade Ensana Health Spa Hotel  Vám ponúka ubytovanie týchto kategórií

 

izba komfort 25 m2 / max. 2 dospelé osoby + 1 dieťa

nefajčiarska izba s kúpeľňou / vaňa alebo sprcha/, balkón, SAT-TV, WIFI, minibar telefón, trezor, sušič vlasov a kúpací plášť. Izby s kliamtziáciou na vyžiadanie za príplatok

 

izba PREMIUM   25 m2 / max. 2 dospelé osoby
novozrekonštruovaná klimatizovaná nefajčiarska izba s kúpeľňou / sprcha/, balkón, SAT-TV, WIFI, minibar telefón, trezor, sušič vlasov a kúpací plášť, papuče

 

izba PREMIUM PLUS 30 m2 / max. 2 dospelé osoby + 1 dieťa
veľká zrekonštruovaná klimatizovaná nefajčiarska izba s kúpeľňou / sprcha/, balkón, SAT-TV, WIFI, minibar, telefón, trezor, sušič vlasov a kúpací plášť, papuče. Možnosť prístelky.

 

Apartmán komfort  51 m2 / max. 2 dospelé osoby + 1 dieťa

nefajčiarsky apartmán s oddelenou obývačkou a spálňou, kúpeľňa, balkón, SAT-TV, WIFI, telefón, minibar, trezor, rádio, budík, sušič na vlasy, kúpací plášť. Možnosť prístelky pre 2 osoby.

 

Apartmán premium  51 m2 / max. 2 dospelé osoby + 1 dieťa

Luxusný, moderný novozrekonštruovaný klimatizovaný apartmán  nefajčiarsky apartmán s oddelenou obývačkou a spálňou, kúpeľňa, balkón, SAT-TV, WIFI, telefón, minibar, trezor, rádio, budík, sušič na vlasy, kúpací plášť. Možnosť prístelky pre 2 osoby.

 

Rodinný apartmán 87 m2 / max. 2 dospelé osoby + 2 deti
moderne zariadený luxusný, klimatizovaný nefajčiarsky apartmán s  obývačkou a dvoma spálňami, 2 kúpeľne, balkón, SAT-TV, WIFI, telefón, minibar, trezor, rádio, budík, sušič na vlasy, kúpací plášť. Možnosť prístelky.

 

Dodatočné služby zahŕňajú chemické čistenie bielizne a budenie na požiadanie.

 

Stravovanie a procedúry
  • 6 reštaurácii priamo v hoteli /raňajky, obed, večera/
  • Balnea Health Spa  prepojený spojovacou chodbou

 

REŠTAURÁCIE A BARY

Reštaurácie Orchidea, Freesia, Rosa, Calla, Gallery, Seasons Dine&Grill

Priestranné reštaurácie vám ponúkajú príjemnú atmosféru. Raňajky, obed i večera sú servírované formou bufetu. Menu zahŕňa sortiment so zdravými, ľahkými jedlami s nízkym obsahom tukov a cukrov. Na zákalade odporúčania lekára vám pripravíme tiež vyváženú a diétnu stravu. Ponúkame napríklad bezlepkové jedlá a jedlá bez laktózy. Špeciality, kávu i čaj si môžete vychutnať v Park Café a na letnej terase. V Balneo Café nájdete ďalšie špeciality z našej bohatej gastro ponuky.

 

KÚPELE A WELLNESS

Balnea Health Spa – ponúka procedúry založené na jedinečnej liečivej minerálnej vode a sírnom bahne ako aj relaxačné a regeneračné procedúry.

 

DOPLNKOVÉ SLUŽBY ZA POPLATOK

 práčovňa, room service, zmenáreň, krajčírstvo, parkovisko, garáž a transfer.


SLUŽBY PRE HOSTÍ – denne zdarma:
WIFI pripojenie

batožinová služba

vodný a saunový svet

Premier Fitness  /bazén so saunami a vodnými bicyklami/

Župan

Zobraziť všetky hotely