Jalta - Depandance Šumava Ensana Health Spa Hotel

Dependance Šumava**  sa nachádza v bezprostrednej blízkosti Hotela Jalta v centre mesta a sú vzdialené iba niekoľko minút chôdze od Kúpeľného ostrova. Vďaka svojej domáckej atmosfére sú veľmi obľúbené.

 

Dependance postupne pribúdali v medzivojnovom období. Pôvodne predstavovali obľúbené sanatóriá, v súčasnosti je väčšina z nich po rekonštrukcii a ponúkajú kvalitné hotelové služby.

 

Dependance Šumava** Vám ponúka ubytovanie týchto kategórií

izba standard nefajčiarska izba s kúpeľňou /sprcha/, SAT-TV, chladnička, trezor, telefón, rádio, sušič vlasov na požiadanie

 

Rodinná izba nefajčiarska izba  s oddelenou spálňou a obývačkou, kúpeľňa /sprcha/, SAT-TV, chladnička, trezor, telefón, rádio, sušič vlasov. Možnosť prístelky.

 

Stravovanie a procedúry
  • reštaurácia v hoteli Jalta
  • Napoleon centrum (podávanie procedúr) na Kúpeľnom ostrove (vzdialené cca 600 m od hotela)

 

Check in (nástup na pobyt) a check out je dostupný v hoteli Jalta.

 

REŠTAURÁCIE A BARY

 Raňajky, obedy a večere sú servírované v hoteli Jalta. K jedlám ponúkame šalátový bufet. Na základe odporúčania lekára vám pripravíme tiež vyváženú a diétnu stravu, ponúkame bezlepkové jedlá a jedlá bez laktózy.

 

KÚPELE A WELLNESS

Procedúry založené na jedinečnej liečivej minerálnej vode a sírnom bahne ako aj relaxačné a regeneračné procedúry sú poskytované v Napoleon centre na Kúpeľnom ostrove (vzdialené 600 m od hotela).

 

DOPLNKOVÉ SLUŽBY ZA POPLATOK

zmenáreň, batožinová služba, práčovňa, parkovisko, transfer, počítač pre hostí

SLUŽBY PRE HOSTÍ – denne zdarma:
WIFI pripojenie

fitness centrum Health Spa Napoleon

Zobraziť všetky hotely