Health Spa Resort ESPLANADE**** krídlo PALACE

 

Štvorhviezdičkový hotel sa nachádza v prekrásnom parku priamo v centre Kúpeľného Ostrova.

 

Hotel je priamo spojený s impozantným centrom  Balnea Health Spa , ktoré ponúka širokú škálu jedinečných liečebných a relaxačných procedúr, vodný  a saunový svet,  vnútorný a vonkajší bazén ako aj fínsku saunu spolu s infra a parnou saunou, či relaxačnú miestnosť. Ponúka tiež kulinárske lahôdky v rôzných reštauráciach, kaviareň s letnou terasou, nočný bar so živou hudbou, kongresové priestory, ako i širokú ponuku voľnočasových a športových aktivít.

 

Health Spa Resort Palace****  Vám ponúka ubytovanie týchto kategórií

 

 

izba standard klimatizovaná nefajčiarska izba s kúpeľňou / sprcha alebo vaňa/,  francúzsky balkón, SAT-TV, WIFI, minibar telefón, trezor, sušič vlasov a kúpací plášť

 

izba superior  veľká  klimatizovaná nefajčiarska izba s kúpeľňou / sprcha alebo vaňa/, francúzsky balkón, SAT-TV, WIFI, minibar telefón, trezor, sušič vlasov a kúpací plášť. Možnosť prístelky.

 

Junior partmán  veľká klimatizovaná nefajčiarska izba s rozťahovacou sedačkou, kúpeľňa /sprcha/, SAT-TV, WIFI, telefón, minibar, trezor, rádio, budík, sušič na vlasy, kúpací plášť. Možnosť prístelky.

 
Stravovanie a procedúry
  • 6 reštauráci priamo v hoteli /raňajky, obed, večera/
  • Danubius Health Spa Balnea  prepojený spojovacou chodbou

 

REŠTAURÁCIE A BARY

Reštaurácie Orchidea, Freesia, Rosa, Calla, Gallery, Seasons Dine&Grill

Priestranné reštaurácie vám ponúkajú príjemnú atmosféru. Raňajky, obed i večera sú servírované formou bufetu. Menu zahŕňa sortiment so zdravými, ľahkými jedlami s nízkym obsahom tukov a cukrov. Na zákalade odporúčania lekára vám pripravíme tiež vyváženú a diétnu stravu. Ponúkame napríklad bezlepkové jedlá a jedlá bez laktózy. Špeciality, kávu i čaj si môžete vychutnať v Park Café a na letnej terase. V Balneo Café nájdete ďalšie špeciality z našej bohatej gastro ponuky.

 

KÚPELE A WELLNESS

Balnea Health Spa – ponúka procedúry založené na jedinečnej liečivej minerálnej vode a sírnom bahne ako aj relaxačné a regeneračné procedúry.

 

DOPLNKOVÉ SLUŽBY ZA POPLATOK

 práčovňa, room service, zmenáreň, krajčírstvo, parkovisko, garáž a transfer.


SLUŽBY PRE HOSTÍ – denne zdarma:
WIFI pripojenie

batožinová služba

vodný a saunový svet

Premier Fitness

bazén so saunami a vodnými bicyklami

Zobraziť všetky hotely