Health Spa Resort ESPLANADE**** krídlo PALACE

 

Štvorhviezdičkový hotel sa nachádza v prekrásnom parku priamo v centre Kúpeľného Ostrova.

 

Hotel je priamo spojený s impozantným centrom  Balnea Health Spa , ktoré ponúka širokú škálu jedinečných liečebných a relaxačných procedúr, vodný  a saunový svet,  vnútorný a vonkajší bazén ako aj fínsku saunu spolu s infra a parnou saunou, či relaxačnú miestnosť. Ponúka tiež kulinárske lahôdky v rôzných reštauráciach, kaviareň s letnou terasou, nočný bar so živou hudbou, kongresové priestory, ako i širokú ponuku voľnočasových a športových aktivít.

 

Hotel  Vám ponúka ubytovanie týchto kategórií
  • 198 nefajčiarskcýh izieb vrátane 6 apartmánov s balkónom alebo francúzskymi oknami, kúpeľňa, TV, pripojenie na internet, minibar, telefón, trezor, sušič vlasov a kúpací plášť.

Izba štandard

klimatizovaná nefajčiarska izba s kúpeľňou / sprcha alebo vaňa/ francúzsky balkón, SAT-TV, WIFI, minibar, telefón, trezor, sušič vlasov a kúpací plášť

 

Izba superior

veľká klimatizovaná nefajčiarska izba s kúpeľňou / sprcha alebo vaňa/ francúzsky balkón, SAT-TV, WIFI, minibar, telefón, trezor, sušič vlasov a kúpací plášť Možnosť prístelky

 

 

Stravovanie a procedúry
  • 6 reštaurácii priamo v hoteli /raňajky, obed, večera/
  • Balnea Health Spa   prepojený spojovacou chodbou

 

Reštaurácia Seasons Dine&Grill– a la carte, Orchidea, Fresia, Rosa, Calla, Lilium, Park Café, nočný Retro bar, bar pri bazéne Poolside, Balneo Café
Tanečná sála Café Palace (Ludovit, Marianne, Leona) s kapacitou do 100 ľudí, salón Alexander s kapacitou 40 ľudí, salón Venezia s kapacitou 40 ľudí.
V blízkosti: Kongresové centrum s kapacitou do 400 ľudí.

 

KÚPELE A WELLNESS

Ambulancie kúpeľných lekárov sa nachádzajú priamo v hoteli. Liečebné procedúry sú poskytované od 7,00 do 16,00 hod. v Balnea centre, ktoré je priamo spojené s hotelom.

 

DOPLNKOVÉ SLUŽBY

Business centrum, room servis, práčovňa, zmenáreň, nákupná pasáž, knižnica, bridge klub, transfer, parkovisko, garáž, golf, tenis, požičovňa bicyklov.

SLUŽBY PRE HOSTÍ – denne zdarma:
WIFI pripojenie na internet v celom hoteli

batožinová služba

vodný  a saunový svet

Danubius Premier fitness s bazénom, saunami a vodnámi bicyklami

Zobraziť všetky hotely