Spa Hotel GRAND

 

Moderný trojhviezdičkový  hotelový komplex  sa nachádza na Kúpeľnom ostrove v blízkosti golfového ihriska.

 

Hotel je priamo spojený s impozantným centrom Danubius Health Spa Balnea, ktoré ponúka širokú škálu jedinečných liečebných a relaxačných procedúr.

 

Spa hotel Grand***  Vám ponúka ubytovanie týchto kategórií

 

izba stamdard  nefajčiarska izba, kúpeľňa (vaňa), balkón, SAT-TV, WIFI, minibar, trezor, telefón, rádio, budík, služba budenia, sušič na vlasy, kúpací plášť

 

izba komfort  nefajčiarska izba, kúpeľňa (vaňa), balkón, SAT-TV, WIFI, minibar, trezor, telefón, rádio, budík, služba budenia, sušič na vlasy, kúpací plášť

 

Apartmán  nefajčiarsky apartmán s oddelenou obývačkou a spálňou, kúpeľňa (vaňa), balkón, SAT-TV, WIFI, telefón, minibar, trezor, rádio, budík, sušič na vlasy, kúpací plášť. Možnosť prístelky pre dospelú osobu.

 

Apartmán komfort  elegantne zariadený nefajčiarsky apartmán s oddelenou obývačkou a spálňou, kúpeľňa (vaňa), balkón, SAT-TV, WIFI, telefón, minibar, trezor, rádio, budík, sušič na vlasy, kúpací plášť.

 

Stravovanie a procedúry
  • reštaurácia priamo v hoteli /raňajky, obed, večera/
  • Danubius Health Spa Balnea  prepojený spojovacou chodbou

 

REŠTAURÁCIE A BARY

 

Á la care reštaurácia Berlin s letnou terasou a klasické reštaurácie Bratislava, Budapešť, Praha, Viedeň, vám ponúkajú domácu i medzinárodnú kuchyňu. Raňajky sú servírované formou bufetu, obed i večera formou výberu z denného menu, šalátový bufet. Na základe odporúčania lekára vám pripravíme tiež vyváženú a diétnu stravu - ponúkame napríklad bezlepkové a bezlaktózové jedlá. V Cafe Splendid s letnou terasou môžete stráviť príjemné chvíle pri káve.
 

 

KÚPELE A WELLNESS

Danubius Health Spa Balnea – ponúka procedúry založené na jedinečnej liečivej minerálnej vode a sírnom bahne ako aj relaxačné a regeneračné procedúry.

 

DOPLNKOVÉ SLUŽBY ZA POPLATOK

 práčovňa, zmenáreň, krajčírstvo, parkovisko, garáž a transfer.


SLUŽBY PRE HOSTÍ – denne zdarma:
WIFI pripojenie

Premier Fitness

vonkajší a vnútorný bazén

Zobraziť všetky hotely