Pro Patria Ensana Health Spa Hotel

Kúpeľný hotel so špecifickou atmosférou a noblesou, ktorý vo svojej histórii poskytol služby celému radu významných osobností.

 

Hotel bol postavený v roku 1916 je situovaný v centre K Kúpeľného ostrova v bezprostrednej blízkosti termálnych minerálnych prameňov. Hegedussa a H. Bohma a dodnes je skutočným architektonickým klenotom. Najpozoruhodnejším prvkom bohato zdobeného interiéru je vzácne schodisko s umeleckými vitrážami.

 

Hotel Pro Patria  Vám ponúka ubytovanie týchto kategórií

 

izba standard jednolôžková 14m2 max. 1 dospelý / dvojlôžková 18m2 max. 2 dospelí + 1 dieťa 

nefajčiarska izba, kúpeľňa so sprchou, SAT-TV, WIFI, telefón, rádio, budík, služba budenia, sušič vlasov na vyžiadanie. Možnosť prístelky pre dieťa.

 

izba komfort  22m2 max 2 dospelí

zrekonštruované nefajčiarska izba (na vyžiadanie aj bezbariérová izba), kúpeľňa so sprchou, SAT-TV, WIFI, telefón, rádio, budík, služba budenia, sušič na vlasy, chladnička, klimatizácia

 

Apartmán komfort 32m2  max 2 dospelí + 1 dieťa

zrekonštruovaný nefajčiarsky apartmán s oddelenou obývačkou a spálňou, kúpeľňa so sprchou, SAT-TV, WIFI, telefón, rádio, budík, sušič na vlasy, chladnička, klimatizácia

 

Stravovanie a procedúry
  • 2 reštaurácie priamo v hoteli
  • priestory balneoterapie situované priamo v hoteli alebo blízke  Danubius Health Napoleon poskytujú bezbarierový prístup /cca 50m/ 

 

REŠTAURÁCIE A BARY

 

Slovenksá a medzinárodná kuchyňa v reštaurácii Sisi a reštaurácii Marianna. Raňajky servírujeme formou bufetu, obedy a večere si môžete vybrať z ponuky denného menu, k dispozícii je i  šalátový bufet. Na základe odporúčania lekára vám pripravíme tiež vyváženú a diétnu stravu, ponúkame bezlepkové jedlá a jedlá bez laktózy. Cafe Franz Jozef s letnou terasou vás pozýva k príjemnému posedeniu.

 

KÚPELE A WELLNESS

 

Kompletná liečebná terapia využívajúca prírodné liečivé zdroje sa poskytuje v Pro Patria Health Spa priamo v hoteli alebo v blízkom Napoleon Health Spa vzdialené cca 20 m.

Ďalšie služby: kozmetika, kaderníctvo, terasa s ležadlami, vírivka v Napoleon Health Spa.

 

DOPLNKOVÉ SLUŽBY ZA POPLATOK

 

zmenáreň, batožinová služba, práčovňa, parkovisko, transfer, centrálny trezor, počítač pre hostí

SLUŽBY PRE HOSTÍ – denne zdarma:
WIFI pripojenie

počítač pre hostí

fitness centrum v Danubius Health Spa Napoleon

Zobraziť všetky hotely