Splendid Ensana Health Spa Hotel - krídlo GRAND

 

Moderný trojhviezdičkový  hotelový komplex  sa nachádza na Kúpeľnom ostrove v blízkosti golfového ihriska.

 

Hotel je priamo spojený s impozantným centrom Danubius Health Spa Balnea, ktoré ponúka širokú škálu jedinečných liečebných a relaxačných procedúr.

 

Splendid Ensana Health Spa Hotel*** krídlo GRAND  Vám ponúka ubytovanie týchto kategórií

 

izba stamdard 25,4 m2 / max. 2 dospelé osoby + 1 dieťa

nefajčiarska izba, kúpeľňa (vaňa), balkón, SAT-TV, WIFI, minibar, trezor, telefón, rádio, budík, služba budenia, sušič na vlasy, kúpací plášť

 

izba komfort  20,8 m2 / max. 2 dospelé osoby 

nefajčiarska izba, kúpeľňa (vaňa), balkón, SAT-TV, WIFI, minibar, trezor, telefón, rádio, budík, služba budenia, sušič na vlasy, kúpací plášť

 

Apartmán    61 m2 / max. 2 dospelé osoby + 2 deti

nefajčiarsky apartmán s oddelenou obývačkou a spálňou, kúpeľňa (vaňa), balkón, SAT-TV, WIFI, telefón, minibar, trezor, rádio, budík, sušič na vlasy, kúpací plášť. Možnosť prístelky pre dospelú osobu.

 

Apartmán komfort  34 m2 / max. 2 dospelé osoby + 1 dieťa

elegantne zariadený nefajčiarsky apartmán s oddelenou obývačkou a spálňou, kúpeľňa (vaňa), balkón, SAT-TV, WIFI, telefón, minibar, trezor, rádio, budík, sušič na vlasy, kúpací plášť.

 

Stravovanie a procedúry
  • reštaurácia priamo v hoteli /raňajky, obed, večera/
  • Balnea Health Spa  prepojený spojovacou chodbou

 

REŠTAURÁCIE A BARY

 

 

Á la care reštaurácia Berlin s letnou terasou a klasické reštaurácie Bratislava, Budapešť, Praha, Viedeň, vám ponúkajú domácu i medzinárodnú kuchyňu. Raňajky sú servírované formou bufetu, obed i večera formou výberu z denného menu, šalátový bufet. Na základe odporúčania lekára vám pripravíme tiež vyváženú a diétnu stravu - ponúkame napríklad bezlepkové a bezlaktózové jedlá. V Cafe Splendid s letnou terasou môžete stráviť príjemné chvíle pri káve.
 

 

KÚPELE A WELLNESS

Balnea Health Spa – ponúka procedúry založené na jedinečnej liečivej minerálnej vode a sírnom bahne ako aj relaxačné a regeneračné procedúry.

 

DOPLNKOVÉ SLUŽBY ZA POPLATOK

 práčovňa, zmenáreň, krajčírstvo, parkovisko, garáž a transfer.


SLUŽBY PRE HOSTÍ – denne zdarma:
WIFI pripojenie

Balnea Health Spa Fitness 

vonkajší a vnútorný bazén

Zobraziť všetky hotely