THERMIA PALACE Ensana Health Spa Hotel

 

Päťhviezdičkový hotel sa nachádza nad termálnymi prameňmi liečivej vody a liečivého bahna, priamo spojený s kúpeľným domom Irma.

 

Doprajte si unikátny kúpeľ v bahnisku a zrkadlisku v luxusných kúpeľných priestoroch.

 

Hotel je renovovaný secesný skvost v štýle Art-Nouveau postavený v roku 1912, situovaný v malebnom prostredí Kúpeľného ostrova. Bol postavený v roku 1898 a pri výzdobe fasády a výtvarnej výzdobe interiéru bola použitá neorenesančná a neobaroková ornamentika.

 

Health Spa Resort Esplanade****  Vám ponúka ubytovanie týchto kategórií

 

izba comfort (12-23m2/max.2 dospele osoby + 1 dieťa)

luxusná klimatizovaná nefajčiarska izba s kúpeľňou / vaňa alebo sprcha/, vstupná hala s veľkou uzavretou skriňou, šatníkom, LED-TV, WIFI, minichladnička s minibarom (naplnenie na požiadanie), telefón, trezor, sušič vlasov a kúpací plášť, papuče, kávový a čajový servis, denne jedna fľaša vody. Možnosť prístelky.

 

izba  DE LUXE (17-21 m2/ max.2 dospelé osoby + 1 dieťa)

veľká luxusná klimatizovaná nefajčiarska izba s kúpeľňou / vaňa alebo sprcha/, vstupná hala s veľkou uzavretou skriňou a šatníkom, LED-TV, WIFI, minibar, telefón, trezor, sušič vlasov a kúpací plášť,papuče, kávový a čajový servis, denne jedna fľaša vody. Darček na privítanie, rozostieľka. Možnosť prístelky.

 

izba  DE LUXE PLUS (18-28m2/ max 2 dospelé osoby + 1 dieťa)

veľká  luxusná klimatizovaná nefajčiarska izba s kúpeľňou / vaňa alebo sprcha/, vstupná hala s veľkou uzavretou skriňou a šatníkom, LED TV, WIFI, telefón, minichladnička s minibarom (naplnenie na požiadanie), vstupná hala s veľkou uzavretou skriňou, trezor, kávový a čajový servis, sušič vlasov, denne jedna fľaša vody, darček na privítanie. Možnosť prístelky.

 

Apartmán  (25-53m2/max 2 dospelé osoby)

luxusný klimatizovaný nefajčiarsky apartmán s obývacím priestorom a samostatnou spálňou, kúpeľňa, balkón, LED-TV, WIFI, telefón,minichladnička s minibarom (naplnenie na požiadanie), telefón, trezor, sušič vlasov a kúpací plášť, papuče, kávový a čajový servis, denne jedna fľaša vody. Darček na privítanie, osobná váha, denná tlač, rozostieľka. Možnosť prístelky.

 

Apartmán DE LUXE  (63m2/max 2 dospelé osoby)

veľký luxusný klimatizovaný nefajčiarsky apartmán s obývačkou a spálňou, kúpeľňa, veľká uzavretá skriňa, šatník, LED-TV, WIFI, telefón, minichladnička s minibarom (naplnenie na požiadanie), telefón, trezor, sušič vlasov a kúpací plášť,papuče, kávový a čajový servis, denne jedna fľaša vody, balkón. Darček na privítanie, osobná váha, denná tlač, rozostieľka. Možnosť prístelky.

 

Stravovanie a procedúry
  • jedáleň priamo v hoteli /raňajky, obed, večera/
  • Kúpeľný dom IRMA  prepojený spojovacou chodbou

 

REŠTAURÁCIE A BARY

V Grand Restaurant a Salon Hubertus sa servírujú špeciality medzinárodnej ako i domácej kuchyne. Naše menu a bufetové stoly ponúkaju lákavé a zdravé jedlá pripravené z kvalitných surovín so zníženým príjmom kalórií, s nizym obsahom cukov, založené na medzináreodnej, vegetariánskej, organickej a miestnej kuchyni. Na zákalade odporúčania lekára vám pripravíme tiež vyváženú a diétnu stravu. Ponúkame napríklad bezlepkové jedlá a jedlá bez laktózy. Špeciality z kávy, čaju ako i kvalitné vína a kokteily si možete vychutnať v Café Alexander, v salóne Ferdinand alebo na letnej terase. V našej vinotéke objavíte veľký výber slovenských a medzinárodných vín.

 

KÚPELE A WELLNESS

Vonkajší bazén s termálnou vodou, bahnisko, zrkadlisko, vírivka, bahenné zábaly.
Kúpeľný dom Irma – ponúka procedúry založené na jedinečnej liečivej minerálnej vode a sírnom bahne, relaxačné a regeneračné procedúry.
Fitnes centrum, sauna, Emporium Wellness & Beauty: kozmetické ošetrenie, masáže, manikúra, pedikúra, kaderníctvo.

 

DOPLNKOVÉ SLUŽBY ZA POPLATOK

 práčovňa, room service, zmenáreň, krajčírstvo, parkovisko,  transfer.


SLUŽBY PRE HOSTÍ – denne zdarma:

nápoj na privítanie

WIFI pripojenie

"čaj o piatej"

batožinová služba

vodný a saunový svet

Premier Fitness

bazén so saunami a vodnými bicyklami

Zobraziť všetky hotely