Vila TRAJAN

Útulne zariadená Vila Trajan** leží len kúsok od pešej zóny a neďaleko symbolu mesta Piešťany - barlolámača.

 

 Vila Cmunt  (v súčasnosti Vila Trajan) bola postavená v roku 1928 bola rozšírená na penzión s približne tridsiatimi lôžkami. Vo vile mal jej majiteľ  Dr. E. Cmunt - kúpeľný lekár a balneológ, ktorý pôsobil v Piešťanoch v rokoch 1922 – 1939, aj ordináciu a počas kúpeľných sezón tu boli ubytovaní niektorí pacienti, ktorých ako kúpeľný lekár liečil.

 

Vila Trajan  Vám ponúka ubytovanie týchto kategórií

izba standard nefajčiarska izba s kúpeľňou / vaňa alebo sprcha/, SAT-TV, WIFI, chladnička, trezor, telefón, rádio, budík, sušič vlasov na požiadanie. Možnosť prístelky pre dieťa.

 

izba komfort veľká nefajčiarska izba s kúpeľňou / sprcha/, balkón,SAT-TV, WIFI, chladnička, trezor, telefón, rádio, budík, sušič vlasov na požiadanie. Možnosť prístelky.

 

Apartmán nefajčiarsky apartmán s oddelenou obývačkou a spálňou, kúpeľňa /sprcha/, balkón, SAT-TV, WIFI, chladnička, trezor, telefón, rádio, sušič vlasov. Možnosť prístelky.
 

Stravovanie a procedúry
  • reštaurácia v hoteli Jalta /raňajky, obedy a večere/
  • Napoleon Health Spa centrum  na Kúpeľnom ostrove (vzdialené cca 300 m od hotela)

 

Check in (nástup na pobyt) a check out je dostupný v hoteli Jalta.

 

 

REŠTAURÁCIE A BARY

 

 Raňajky, obedy a večere sú servírované v hoteli Jalta. K jedlám ponúkame šalátový bufet. Na základe odporúčania lekára vám pripravíme tiež vyváženú a diétnu stravu, ponúkame bezlepkové jedlá a jedlá bez laktózy.

 

KÚPELE A WELLNESS

 

Procedúry založené na jedinečnej liečivej minerálnej vode a sírnom bahne ako aj relaxačné a regeneračné procedúry sú poskytované v Napoleon centre na Kúpeľnom ostrove (vzdialené 300 m od hotela).

 

DOPLNKOVÉ SLUŽBY ZA POPLATOK

 

zmenáreň, batožinová služba, práčovňa, parkovisko, transfer, počítač pre hostí

SLUŽBY PRE HOSTÍ – denne zdarma:
WIFI pripojenie

fitness centrum v Danubius Health Spa Napoleon

Zobraziť všetky hotely